Вечірній макіяж для голубих очей. Макіяж Селени Гомес. Фото урок
article504.jpg

 Вечірній макіяж для блакитних очей з акцентом на очі. Цей макіяж нерідко використовує Селена Гомес, молода співачка з досить пухкими рисами обличчя. Такий макіяж підійде не тільки брюнеткам, але і платиновим і попелястим блондинкам. Макіяж в холодних тонах підійде до будь-якого плаття холодної колірної гами. Ідеальним варіантом стане світло-сіре або сріблясте плаття.

 Для вечірнього макіяжу для блакитних очей Вам знадобляться: чорний м'який олівець або кремова підводка, темно-сірі матові тіні, білі або сріблясті перламутрові тіні, чорна туш для вій, блідо-рожева помада.

Як зробити вечірній макіяж для блакитних очей поетапно:
1) За допомогою м'якого чорного олівця або кремової підводки і кисті зробіть стрілки під нижніми і над верхніми віями і з'єднайте їх разом у зовнішньому куточку ока.
2) Розтушуйте стрілку твердою кистю, додавши трохи темно-сірих тіней у зовнішній куточок.
3) У середину рухомої повіки нанесіть білий перламутровий відтінок. Нанесіть темно-сірі тіні на куточок і над рухомою повікою, як показано на фото.
4) Так само нанесіть білі тіні в область під бровою і у внутрішній кут ока.
5) Проведіть чорним олівцем по ватерлінії нижньої повіки, нафарбуйте вії чорною тушшю.
Рум'яна підійдуть рожеві, але з холодним відтінком. Не слід занадто сильно виділяти брови, краще якщо вони залишаться природними. Можна злегка підкоригувати форму, але виділятися у більшій мірі повинні очі.Для макіяжу губ можна використовувати світлий рожевий холодний відтінок. Такий макіяж не тільки підкреслить виразність світлих блакитних очей, але і додасть погляду загадковості. Цей макіяж так само добре підійде для сірих очей, а ось зеленооким дівчатам варто уникати таких холодних сріблястих відтінків. Що стосується карих очей, то макіяж підійде для темних очей, дівчатам з бурштиновими очима погано йдуть холодні відтінки. Як раз володаркою темних карих очей і є Селена Гомес.

 

 

Подібні статті:

За якими ознаками можна судити про якість туші? 1 Хороша туш не повинна обсипатися, розмазуватися і склеювати вії. 2 Туш не повинна «щипати» очі. 3 Туш не повинна мати їдкого запаху. Сильний запах говорить про те, що в ній дуже багато хімічного розчинника. Звичайно, туш має бути з запахом, але не з їдким. ...
За допомогою цього фото уроку ви з легкістю зможете зробити красивий і ефектний ...
Особливості "осіннього" типу зовнішності: 1 Шкіра має тепло-золотистий або блідо-жовтий відтінок і не контрастує з кольором рудого волосся, вона погано загоряє, і навіть не дуже тривале перебування під відкритими променями сонця може викликати опік шкірного покриву; 2 Волосся - не занадто темні, але і не світлі, з явно вираженою рижинкою: мідні, каштанові, руді; ...
...
Даний макіяж підходить для власниць карих очей. Брюнетки можуть робити його повсякденно, а для блондинок — це швидше вечірній варіант макіяжу для карих очей. ...
Рейтинг: 0 Голосів: 0 3598 переглядів